2020.10.01 10:46
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2010 08 19 XVII turas: "Šilutė" - "Nevėžis"
Image

Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai rugpjūčio 21 d., šeštadienį, lankysis Šilutėje, kur vietos stadione sužais LFF I lygos XVII turo rungtynes su FK "Šilute".

Šiemet "Šilutės" komandoje, galima drąsiai teigti, didelių permainų metai. Po šešis sezonus trukusio bendradarbiavimo su "Kauno" klubu, kuris šilutiškiams skolindavo žaidėjus, šiais metais FK "Šilutė" remiasi savo pajėgomis. Komandos branduolį sudaro vietiniai žaidėjai. Tai iš karto atspindi komandos rezultatus: dar praėjusiame sezone būdami I lygos favoritai ir lengvai užsikabinę aukso medalius, šį sezoną "Šilutė" po 16 sužaistų rungtynių tik du kartus šventė pergalę ir šiuo metu užima priešpaskutinę turnyrinės lentelės vietą. Pasikeitimai įvyko ir trenerių štabe - šio sezono viduryje komandą paliko vyr. treneris S.Česnulis, o komandos vairą perėmė B.Mackevičius. I-ajame šių pirmenybių rate šilutiškiai svečiavosi pas "Nevėžį", kur rungtynės atsarginiame Kėdainių stadione baigėsi 3:1 (1:1) kėdainiečių naudai.

Bet ateinančios rungtynės "Nevėžiui" nebus lengvos, nes žemaičiai visada pasižymi kovotojų charakteriais ir savo aikštėje įnirtingai kaunasi su visais priešininkais, juolab kad kėdainiečiai savo gretose neturės dėl kortelių rungtynes praleidžiančių M.Rimavičiaus ir D.Zakarausko, bei traumuoto J.Gulbino.

Praėjusios LFF I lygos rungtynės:

16 turas "Lietava" - "Šilutė" 3:1
16 turas "Alytis" - "Nevėžis" 5:2
15 turas "Šilutė" - "Kaunas" 0:3
14 turas "Lietava" - "Nevėžis" 1:1
14 turas "Atlantas" - "Šilutė" 0:1
13 turas "Nevėžis" - "Kaunas" 1:3
< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.0041380000000001 sek.