2022.08.17 11:20
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
logo
2010 08 27 Šestadienį "Nevėžis" grįžta į pagrindinį Kėdainių miesto stadioną!
Image

Po 679 dienų pertraukos Kėdainių "Nevėžis" grizta į pagrindinį Kėdainių miesto stadioną. Paskutiniasias oficialias rungtynes šiame stadione "Nevėžio" komanda sužaidė 2008m. spalio 18 d. su Pakruojo "Kruoja", o rugpjūčio 28 d. 15.00 val. 2010 metu LFF I lygos XVIII turo rungtynese kėdainiečiai savo aikštėje priims Kretingos "Minijos" komandą.

1955 metais atidarytas, Kedainiu stadionas net 55 metus džiuginęs vietos futbolo sirgalius istorinėmis pergalėmis ir skaudinęs karčiais pralaimėjimais šiuo metu išgyvena renesansą. Nuo 2005-ųjų metų, kuomet Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai iškopė į Lietuvos futbolo aukščiausią lyga buvo priversti rungtyniauti neutralioje aikštėje (2005-2006m. "A" lygos sezonuose FK "Nevėžis" žaidė Kauno sporto centro S.Dariaus ir S.Gireno stadione), Kėdainių miesto valdžia nusprendė rekonstruoti stadioną, kad jis atitiktų reikiamus kriterijus. Šiuo metu įveikus II-ąjį Kėdainių stadiono renovacijos etapą, galutinius darbus planuojama pabaigti 2013 metais.

Bet svarbiausiai, jog jau dabar įdiegus komunikacijas, pastačius tribūnas, bei galiausiai patiesus naują dirbtinę stadiono veją galima vykdyti futbolo varžybas. Be abejo šis įvykis labai reikšmingas "Nevėžio" bei kitoms komandoms, ir ypač jaunajai Kėdainių futbolo kartai. Esu įsitikinęs, kad rungtyniavimas renovuotoje aikštėje turės teigiamos įtakos ir pakels futbolo meistriškumo lygmenį, rungtynių organizavimo vadybos ir laisvalaikio užimtumą vystant masinį futbolą. Šia proga noriu padėkoti už jau nuveiktus darbus Kėdainių rajono savivaldybei, Lietuvos futbolo federacijai, darbų rangovams ir kt., bei palinkėt, kad toliau sklandžiai tęstūsi pradėti darbai ir kuo greičiau iki pabaigos būtų tvarkingai užbaigtas, Kėdainiams tikrai reikalingas, miesto stadionas.

Iki susitikimo šestadienį stadione!

FK "Nevėžis" vadovas
S.Skibiniauskas

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004068 sek.