2021.04.20 10:48
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2010 09 09 XX turas: "Vidzgiris" - "Nevėžis"
Image

Rugsėjo 11 d. 15 val. Druskininkų miesto stadione Kėdainių "Nevėžio" komanda III rato 20 turo rungtynėse susitiks su Alytaus "Vidzgiriu". Alytiškiams, tai ko gero, paskutinės rungtynės Druskininkų stadione, kadangi jau sekančio turo susitikimas su Alytaus "Alyčiu" numatomas vykdyti renovuotame Alytaus pagrindiniame stadione.

Šiemet komandos jėgas tarp savęs išbandė jau du sykius - pirmajame pirmenybių rate Druskininkuose pajėgesni buvo "Nevėžio" futbolininkai įveikę "Vidzgirį 1:0, tuo tarpu antrojo rato rungtynės Kėdainių atsarginiame stadione baigėsi svečių iš Alytaus pergale 3:2.

Pažvelgus į turnyrinę LFF I lygos lentelę pasidaro visiškai aišku - šios rungtynės abiejoms ekipoms ypatingai svarbios. Neaiški tik pati turnyrinė lentelė, nes pergalė šiose rungtynėse, bet kuria komandą gali kilstelti iki 2 vietos, o pralaimėjimas nublokšti iki 6 vietos. Žinant abiejų komandų ambicijas kovoti dėl pirmenybių medalių, neverta abejoti, kad Druskininkų stadione šį šeštadienį bus karšta.

Alytaus "Vidzgirio" komanda, ko gero, I lygoje įspūdingiausiai pasistiprinusi ekipa per vasaros perėjimų langą. Prie esančios komandos sudėties ekipą papildė du žaidėjai atvykę iš aukščiausios lygos. Iš Lietuvoje "A" lygoje žaidžiančios Pakruojo "Kruojos" atvyko atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujantis V.Zabarauskas, o saugu ar puolėju galintis žaisti D.Saulėnas atvyko iš Estijos aukščiausioje lygoje žaidžiančios Narvos "Trans". Po šio papildymo "Vidzgiris" ženkliai sustiprino savo saugų ir puolimo grandis, ir šiuo metu nebe pagrindo nusitaikęs į I lygos medalius.

Šias svarbias rungtynes pavesta valdyti Kauno teisėjų brigadai, o aikštės teisėjas bus A.Jagintavičius.

Paskutinės trejos varžovų LFF I lygos rungtynės:

19 turas "Nevėžis" - "Lifosa" 1:1 19 turas "Lietava" - "Vidzgiris" 1:6
Atkeltas 6 turas "Nevėžis" - "U-19 rinktinė" 4:1 18 turas "Kaunas" - "Vidzgiris" 3:1
18 turas "Nevėžis" - "Minija" 2:0 17 turas "Vidzgiris" - "Atlantas" 1:3
< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004266 sek.