2024 05 20 Plungės "Babrungas" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 10 turas | Plungės stadionas
Teisėjas: Osvaldas Pliuškys

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 10 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” Plungėje rungėsi su “Babrungo” komanda. Nugalėtojas po rungtynių nepaaiškėjo – lygiosios 1:1.
Lygiame pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai 43 minutę įgyjo teisę smūgiuoti 11 metrų baudinį. Šia proga “Babrungas” pasinaudojo ir išsiveržė į priekį po tikslaus Elivelton Ubiratan Oliveira De Lima smūgio.
Antrajame kėlinyje prie abiejų komandų vartų pasipylė momentai, bet tikslus buvo tik “Nevėžio” puolėjo Hirotaka Yamada smūgis. Per pridėtą rungtynių laiką 96 minutę akrobatinis H.Yamada smūgis buvo neatremiamas.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 24 d. 18 val. Kėdainių stadione prieš Klaipėdos “Neptūną”.

2024 05 19 “Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip”
Image

Gegužės 16 d., Kėdainių stadione įvyko respublikinis priešmokyklinių ugdymo įstaigų futboliuko turnyras “Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip”

Nuo 2011 metų vykdomas renginys šiemet sutraukė 11 priešmokyklinių ugdymo įstaigų, kurios kiekviena buvo sudaryta iš 12 mišrių t.y. mergaičių ir berniukų dalyvių:

Kėdainių lopšelis-darželis “Pasaka”, Kėdainių lopšelis-darželis “Žilvitis”, Kėdainių lopšelis-darželis “Varpelis”, Kėdainių lopšelis-darželis ” Aviliukas”, Kėdainių lopšelis-darželis “Vaikystė”, Kėdainių rajono Vilainių mokykla-darželis “Obelėlė”, Kėdainių lopšelis-darželis “Vyturėlis”, Kėdainių lopšelis-darželis “Puriena”, Kėdainių r. Akademijos gimnazija “Kaštono” skyrius, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos “Ąžuoliuko” skyrius ir svečiai iš Šeduvos lopšelio-darželio.

Po iškilmingo renginio atidarymo, į kuri atvyko Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos narys bei UAB “Daumantai LT” atstovas Virmantas Pikelis, Kėdainių FK “Nevėžis” vadovas Saulius Skibiniauskas vaikai varžėsi įvairiose futboliuko rungtyse. Varžantys vaikams netrūko teigiamų emocijų ir linksmų vaikiškų šūksnių. Renginio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, ugdymo įstaigos – taurėmis, bei papildomais rėmėjų prizais, o pasportavus visi buvo pavaišinti ledais, kuriuos įteikti atvyko talismanas “Nevėžinis” ir meškutė.

Turnyro organizatorius ir vykdytojas Kėdainių FK “Nevėžis” dėkoja priešmokyklinių įstaigų pedagogėms: Kėdainių lopšelis-darželis “Pasaka‘‘ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Daivai Kasperiūnienei, Kėdainių rajono Vilainių mokykla-darželis “Obelėlė” ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Audronei Jonavičienei, Kėdainių lopšelis-darželis “Žilvitis” ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Inai Gustienei.

Dėkojame partneriams bei rėmėjams – Kėdainių raj. savivaldybei, Kauno apskrities futbolo federacijai, UAB “Daumantai LT”, UAB “DADU”.

2024 05 19 Kėdainių "Nevėžis" - Kretingos "Minija" 1:1 (0:0)
Image

TOPsport I lyga | 9 turas | Kėdainių stadionas

Teisėjas: Mindaugas Jackus

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 9 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” namų stadione priėmė Kretingos “Miniją” ir sužaidė taikiai 1:1.
Atkakliose rungtynėse abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Pasinaudoję greita ataka svečiai 68 minutę po taiklaus Deivido Pipiro smūgio pirmieji nuginklavo kėdainiečių vartus. Bet “Nevėžio” komandos spaudimas pralaužė “Minijos” gynybą. 91 minutę į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys kuri tiksliai realizavo kėdainietis Rokas Župerka.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 17 d. išvykoje prieš Plungės “Babrungą”.

2024 05 10 Vilniaus "Viltis" - Kėdainių "Nevėžis" 1:2 (1:1)
Image

FPRO LFF Taurė | 2 etapas | Vilniaus LFF stadionas
Teisėjas: Mantas Pomeckis

2024 metų FPRO LFF Taurės 2 etape Kėdainių “Nevėžis” išvykoje, po pratęsimo, 2:1 įveikė Vilniaus FK “Viltis” komandą ir pateko į sekantį etapą. Kėdainiečių gretose 26 minutę pasižymėjo Vakaris Skibiniauskas, o pratęsimo metu 92 minutę pergalingą įvartį pelnė Ugnius Avizovas.

Gegužės 10 d. bus traukiami 2024 metų FPRO LFF Taurės 3 etapo burtai.

2024 05 07 FK "Garliava" - Kėdainių "Nevėžis" 1:1 (0:0)
Image

TOPsport I lyga | 8 turas | Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 8 turo rungtynėse Kėdainių “Nevėžis” pirmą kartą šį sezoną sužaidė lygiosiomis. 1:1 rezultatas užfiksuotas išvykoje su FK “Garliava”.

Pirmasis rungtynių kėlinys pasibaigė be įvarčių 0:0.

Antrajame kėlinyje 58 minutę “Garliavos” legionierius Smith Vignon Dohemeto nubėgo į kontrataką ir sėkmingai ją užbaigė. Visgi “Nevėžis” greitai išlygino santykį po tikslaus 62 minutę Hirotaka Yamada smūgio. Komandos dar apsikeitė pavojingais momentais, bet galutiniam rezultatui tai įtakos neturėjo.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 11 d. 14 val. Kėdainių stadione prieš Kretingos “Miniją”.

2024 04 29 Kėdainių "Nevėžis" - Panevėžio "Ekranas" 1:2 (0:1)
Image

TOPsport I lyga | 7 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Kevinas Drungilas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 7 turo rungtynės Kėdainių “Nevėžiui” susiklostė nesėkmingai. Patirtas pralaimėjimas 1:2 Panevėžio “Ekrano” komandai.
Rungtynių pradžioje kėdainiečiai nerealizavo 11 metrų baudinį, o visos turėtos progos buvo išvaistytos.Na o per pirmojo kėlinio pridėtą laiką svečiai po Adewale Abdulgafar Obalola smūgio išsiveržė į priekį.
Antrasis kėlinys “Nevėžiui” prasidėjo optimistiškai, kuomet 46 minutę Francis Yaghr po taiklaus smūgio išlygino rezultatą. Kėdainiečiai po pasiekto įvarčio dar daugiau apgulė svečių vartus, bet pasiekti įvarčio taip ir nepavyko. Maža to per pridėtą 8 minutę svečiai sugebėjo sėkmingai kontraatakuoti ir po tikslaus Mariaus Zabarausko smūgio išplėšti pergalę.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais gegužės 3 d. išvykoje prieš FK “Garliavą”.

2024 04 16 Vilniaus BFA - Kėdainių "Nevėžis" 2:1 (2:1)
Image

TOPsport I lyga | 6 turas | Vilniaus BFA arena
Teisėjas: Ernestas Kemėža

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 6 turo rungtynėse “Nevėžis” išvykoje patyrė antrąjį šio sezono pralaimėjimą. Kėdainiečiai 1:2 pralaimėjo Vilniaus BFA.

Kėdainiečiai 8 minutę išsiveržė į priekį, po tikslaus Vakario Skibiniausko smūgio. Visgi, vilnietis Nedas Garbaliauskas 18 minutę rezultatą išlygino, o 44 minutę BFA žaidėjas Artiom Osipovič realizavo teisėjų paskirtą 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje “Nevėžio” komanda užgulė aikštės šeimininkų vartus, bet įvarčiui pasiekti šį kartą pritrūko tikslumo.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais balandžio 26 d. 18 val. Kėdainių stadione, prieš Panevėžio “Ekraną”.

2024 04 12 Startuoja 2024 m. FPRO LFF Taurės varžybos
Image

Prasidėjo 2024 m. FPRO LFF Taurės varžybos, kuriose dėl trofėjaus varžysis 52 komandos.

Balandžio 11 d. buvo ištraukti taurės I etapo burtai, po kurių paaiškėjo, kad Kėdainių “Nevėžis” iš karto pateko į taurės varžybų II etapą.

Pirmame taurės etape dalyvauja 42 ekipos (etapą praleidžia tik TOPsport A lygos komandos). Dvi komandos burtų keliu iš karto žengė į kitą etapą (Kėdainių “Nevėžis” ir Kybartų “Sveikata”), likusios 40 buvo paskirstytos į 20 porų. Šių porų nugalėtojai (20) prisijungs prie burtų keliu tolyn patekusių komandų (2) bei prie TOPsport A lygos atstovų (10), tad nuo antrojo etapo turnyre toliau varžysis 32 komandos.

2024 04 11 Po žiemos pertraukos jaunieji futbolininkai grįžta į stadionus
Image

Po žiemos pertraukos atsinaujino 2023-2024 metų Lietuvos vaikų ir jaunių čempionatai, kuriuose dalyvauja aštuonios Kėdainių “Nevėžio” jaunųjų futbolininkų komandos. Sezonas prasidėjo praeitų metų rugpjūčio mėnesį, o baigsis šių metų birželį.

“Nevėžio” klubas antrąją Lietuvos vaikų ir jaunimo sezono dalį pasitinka dalyvaudamas trejomis komandomis 11 prieš 11 segmente, dvejomis komandomis 8 prieš 8 ir trejomis komandomis 5 prieš 5. Penkių amžiaus grupių čempionatuose (U-12, U-11, U-10, U-9, U-8) kėdainiečiai varžosi aukščiausiame lygmenyje.

• U-18 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupėje 11×11 (treneris A.Juknevičius)
  • U-15 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupėje 11×11 (treneris A.Urbšys)
  • U-13 varžysis LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupėje 11×11 (treneris R.Škudas)
  • U-12 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas Pietų regiono grupė PRO 8×8 (treneris A.Gėgžna)
  • U-11 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 8×8 (treneris A.Lukoševičius)
  • U-10 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 5×5 (treneris N.Kestenis)
  • U-8 varžysis Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO 5×5 (treneris D.Jodenis)

2024 04 09 Kėdainių "Nevėžis" - FA "Šiauliai B" 1:0 (1:0)
Image

TOPsport I lyga | 5 turas | Kėdainių stadionas
Teisėjas: Irmantas Kaprašovas

2024 metų TOPsport Pirmos lygos 5 turo rungtynėse “Nevėžis” namų stadione 1:0 nugalėjo FA “Šiauliai B” komandą.

Vienintelis rungtynių įvartis buvo pelnytas pačioje rungtynių pradžioje 2 minutę, kuomet kamuolį tiksliai į svečių vartų kampą parito “Nevėžio” žaidėjas Taiga Horikoshi. Kėdainiečiai turėjo dar ne vieną progą pasižymėti, bet šį kartą pergalei pasiekti pakako vieno įvarčio.

Artimiausias TOPsport Pirmos lygos rungtynes Kėdainių “Nevėžis” žais balandžio 13 d. sostinėje prieš Vilniaus BFA.