2021.04.20 09:58
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2020 11 29 Skirtos lėšos Kėdainių "Nevėžio" projektui įgyvendinti
Image

Kėdainių futbolo klubas “Nevėžis” (Vš.Į “Sporto perspektyvos) įgyvendina projektą – “Futbolo klubo Kėdainių “Nevėžis” plėtra”. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Sporto rėmimo fondo lėšos šiam projektui įgyvendinti sudaro 18 580.00 Eurų. Pagrindinė fondo lėšų remiama veiklos sritis: sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas.

Projekto tikslas: futbolo sporto šakos specialaus inventoriaus ir įrangos įsigijimas. Projekto tikslas būtų plėtoti sportą Kėdainių rajone, tuo pačiu Lietuvoje, sudarant kuo geresnes sąlygas, atnaujinant sporto inventoriaus bazę. Įsigyti futbolo treniruotėms ir varžyboms reikalingo inventoriaus, įrangos. Tai didintų galimybes vaikų ir jaunimo futbolo grupių formavimuisi Kėdainių rajone, jų treniravimui, skatintų dalyvavimą rengiamose respublikos vaikų futbolo pirmenybėse, čempionatuose, turnyruose, tarptautiniuose turnyruose. Paskatins talentingų futbolininkų paiešką ir jų ugdymą.

Direktorius Saulius Skibiniauskas: „Tikiuosi šis projektas ne tik pagerins “Nevėžio” futbolo klubo veiklą, bet kartu prisidės prie platesnio Kėdainių rajono futbolo bendruomenės rato ir įtrauks ją į fizinio aktyvumo veiklas, skatins sveiką gyvenseną, užtikrins didesnį vaikų ir paauglių įsitraukimą į sportinę veiklą, savo fizinių galimybių atskleidimą, tiek projektų įgyvendinimo metu, tiek baigus projektus “.

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004238 sek.