2021.04.20 10:48
Pradžia Rašykite mumsflag_en.jpg
Meniu
Naujienos
Klubas
Istorija
Sezonas
Nevėžio vaikų komandos
Nevėžis merginos
Veteranas - Nevėžis
Rėmėjai
Atributika
Nevėžis ir pasaulis
Socialiniai projektai
Etikos kodeksas
Reklama
2020 12 05 "Nevėžis" pateikė paraišką dalyvauti LFF "A" lygos licencijavimo procese
Image

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) licencijavimo skyrius gavo 12 klubų paraiškas dalyvauti A lygos licencijavimo procese. Tarp šių klubų ir Kėdainių “Nevėžis”.

A lygos licencijos sieks visi šeši 2020 m. sezone A lygoje dalyvavę klubai bei šeši Pirmoje lygoje dalyvavę klubai: „Panevėžys“, Vilniaus „Žalgiris“, Kauno „Hegelmann Litauen“, Telšių „Džiugas“, „Jonava“, „Kauno Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, Marijampolės „Sūduva“, Gargždų „Banga“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Dainava“, FA „Šiauliai“.

„A lyga sulaukia nemažai kritikos dėl komandų skaičiaus, tad labai džiugu, kad šiais metais turime net 12 paraiškų, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Žinoma, visi dalyviai paaiškės tik pasibaigus licencijavimo procesui, bet kaip ne kartą minėjau, norime A lygoje turėti bent 10 stabilių klubų ir federacija deda visas pastangas, kad tai įvyktų.

Nuolat bendraujame tiek su klubais, tiek su savivaldybių atstovais, kad jaustume kuo klubai gyvena. Įsiklausome į klubų pastabas ir stengiamės jas išspręsti – dar praeitais metais minimaliai sumažinome tam tikrus licencijavimo reikalavimus.

Siekiame, kad licencijavimo procesas taptų pagalba klubams, o ne papildomas iššūkis. Pandemijos metu licencijavimo skyrius labai glaudžiai bendradarbiavo su klubais derindamas finansinės stebėsenos aspektus.“

< Ankstesnis   Sekantis >
  į viršų
 
Puslapis sugeneruotas per 0.004092 sek.